+37064715078 jokubas@jbmarketing.lt

Gaukite originaliai atrodančią interneto svetainę savo verslui

Rinkitės iš dviejų planų:

1. Planas – jau turint svetainės talpinimą (hostingą).

Į planą įeina:

 • Kuriame prisitaikantį (kompiuteriui, plančetei, telefonui) svetainės dizainą kikevienam klientui individualiai.
 • Pasirūpinsime visais internetinės svetainės saugumo reikalavimais.
 • Gausite vieną geriausių pasaulyje WordPress temų, kuri atvers neribotas galimybes jūsų svetainei (vertė – 250 €).
 • NEMOKAMAI paruošime svetainę Google paieškos sistemai (vertė – 150 €).

2. Planas – neturint svetainei talpinimo (hostingo) ir perkant mūsų rekomenduojamą.

Į planą įeina:

 • Kuriame prisitaikantį (kompiuteriui, plančetei, telefonui) svetainės dizainą kikevienam klientui individualiai.
 • Pasirūpinsime visais internetinės svetainės saugumo reikalavimais.
 • Gausite vieną geriausių pasaulyje WordPress temų, kuri atvers neribotas galimybes jūsų svetainei (vertė – 250 €).
 • NEMOKAMAI paruošime svetainę Google paieškos sistemai (vertė – 150 €).

+

 Logotipas (vertė – 150 €) arba Facebook cover video ( vertė – 150 €)

Kad išsiaiškintume, kokios Jūs svetainės norite tiksliai, maloniai prašome užpildyti mūsų formą.

Pvz: skambutis, užpildyta forma, nupirkta prekė

7 priežastys kodėl jūsų verslui reikia profesionalios internetinės svetainės!

Šiais laikais daugelis žmonių ir smulkių verslininkų mano, jog internetinė svetainė – tik prabangus eksesuaras, kuris atlieka papuošalo vaidmenį verslo pasaulyje. Dėl šios priežasties, aptarsime 7 priežastis kodėl jūsų verslui privalu turėti internetinę svetainę.

 1. SMULKŪS VERSLAI ATRODO DAUG PATIKIMIAU

Šiandien, vis daug ir daug žmonių internete ieško įvairiausių produktų ir paslaugų. Klientui suradus jūsų svetainę, atsiranda didelis šansas, kad jis susisieks su jumis arba užsisakys jūsų paslaugas, produktus. Visgi be internetinės svetainės, potencialus klientas suras jūsų konkurentą, kuris turi savo internetinę svetainę. Jeigu vis dėlto turite svetainę, bet ji yra labai „primityvi“, tokiu atveju geriausia būtų ją perdaryti, nes profesionaliai sukūrta internetinė svetainė, smulkiam verslui atstoja ofisą, kuriame lankysis jūsų klientai.

 1. INTERNETINĖ SVETAINĖ TAUPO PINIGUS

Vienkartinė reklama žurnale ar televizijoje gali kainuoti labai brangiai – 4 000 Eu ir daugiau, be to su tokia reklama yra labai sunkiai pasiekiama tikslinė auditorija. Tuo tarpu taikant tinkamas marketingo strategijas savo internetinei svetainei, tikslinę auditoriją galima pasiekti labai lengvai ir nebrangiai.

 1. SU INTERNETINE SVETAINE, LENGVAI INFORMUOSITE SAVO KLIENTUS

Internetinė svetainė gali atitikti įmonės brošiūrą, prekių katalogą ir pan. Atlikus bet kokius pakeitimus, nereikės spausdinti katalogų, brošiūrų iš naujo, užteks kelių mygtukų paspaudimo, kad visa informacija būtų atnaujinta. Šiuo atveju, internetinė svetainė yra daug greitesnis, pigesnis, interaktyvesnis sprendimas.

 1. INTERNETINĖ SVETAINĖ ATVERIA „PLATESNIUS VANDENIS“

Nesvarbu ar jūs parduodate paslaugas, ar produktus, jūsų internetinė svetainė yra lengvai prieinama vieta klientams iš viso pasaulio. Jeigu turite fizinę parduotuvę, įsigyti elektroninę parduotuvę šiais laikais yra būtina. Manote, kad neparduosite savo paslaugų, produktų internete? Nepamirškite, kad net namai, butai ir automobiliai yra parduodami internete.

 1. GALIMYBĖ DEMONSTRUOTI SAVO PRODUKTUS, PASLAUGAS

Kad ir kokio tipo verslu užsiimate, internetinė svetainė yra puiki galimybė pademonstruoti savo atliktus darbus ar produktus. Taip pat papasakoti savo verslo istorija, pasidalinti klientų atsiliepimais, paskatinkite žmones „pamėgti“ jūsų „Facebook“ puslapį, kad jūsų verslas atrodytu vis dar aktyvus ir sveikas.

 1. INTERNETINĖ SVETAINĖ TAUPO LAIKĄ

Ar nors kartą susidūrėte su klientu, kuriam skyrėte didelę savo laiko dalį, tačiau jis taip nieko ir nenupirko? Taupykite savo laiką, nes jūsų internetinėje svetainėje klientai galės lengvai rasti reikiamą informaciją jeigu to tik panorės.

 1. INTERNETINĖ SVETAINĖ RANDA NAUJUS KLIENTUS

Tiesą sakant ne internetinė svetainė randa naujus klientus, o nauji klientai randa jūsų internetinę svetainę. Kaip? Tinkamai optimizuota paieškos sistemoms internetinė svetainė susilaukia lankytojų iš „Google“, kurių gali būti labai daug. Tokiu būdu kiekvieną dieną galite gauti po kelis ar net kelias dešimtis naujų klientų.

Parašykite mums!
Loading...